Cizinci zkopali v Praze číšníka kvůli výzvě, aby nepili vlastní alkohol

Cizinci zkopali číšníka po tom, co jim řekl, aby nepili vlastní alkohol. 7 násilníků je nyní na útěku. Číšník poté, co jej tito ciznci zkopali na zemi, skončil v nemocnici.
zdroj: Policie ČR

Číšníka po krátké potyčce svrhli na zem, jeden z útočníků jej tloukl několikrát pěstí do hlavy a další z nich do něj přitom kopal. Číšník následně zůstal bezvládně ležet na zemi a skončil ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče v nemocnici.

Identita cizinců byla zachycena na bezpečnostních kamerách. Na nich lze vidět, že se rozhodně nejednalo o žádné chudáky, o čemž svědčí jejich odrahé znakové oblečení.

Policie nyní pátra po této skupině v hotelích, kde by mohli být ubytovaní. Pachatelům hrozí za těžké ublížení na zdraví až 10 let vězění, problémem je však to, že tato parta násilníků může být již v klidu za hranicemi.

Pokud se násilníky nepodaří chytit na územi ČR, tak k jejich potrestání dojde jen velmi nepravděpodobně. Pro zmláceného číšníka by to v takové případě skončilo pouze osobní zkušeností s „multikulturním obohacením“. Jedná se v krátke době již o druhý násilný čin, který v Praze spáchali cizinci – před pár týdny totiž soud poslal do vazby cizince, kteří v Praze hromadně znásilnili turistku.

Podívejte nyní na videu na celou událost, neviděli jste někde některého z pachatelů? V takovém případě se obraťte na Policii ČR.